Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SHITKATAPULT SHTK84.1 |
| EAN | 0881390168415 |
| Release Date | November 24, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,076
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Walls |
|---|---|
| Sanatci | Apparat |
| Cikis tarihi | 2017-11-24 |
| EAN/UPC | 0881390168415 |
| Label | Shitkatapult |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SHITKATAPULT SHTK84.1 |
| EAN | 0881390168415 |
| Release Date | November 24, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.