Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0887828031719 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 308 g |
| Weight | 308 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,272
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Am |
|---|---|
| Sanatci | Arctic Monkeys |
| Cikis tarihi | 2013-09-05 |
| EAN/UPC | 0887828031719 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0887828031719 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 308 g |
| Weight | 308 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.