Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WIND-UP 5108799 |
| EAN | 0601501306327 |
| Release Date | July 29, 2004 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 137 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺674
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fallen |
|---|---|
| Sanatci | Evanescence |
| Cikis tarihi | 2015-07-09 |
| EAN/UPC | 0601501306327 |
| Label | Concord Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WIND-UP 5108799 |
| EAN | 0601501306327 |
| Release Date | July 29, 2004 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 137 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.