Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE531 |
| EAN | 0802644853154 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 286 × 288 × 12 mm · 738 g |
| Weight | 738 g |
| Discs / Records | 4 |
₺6,411
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | KSCOPE KSCOPE531 |
| EAN | 0802644853154 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 286 × 288 × 12 mm · 738 g |
| Weight | 738 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.