Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MIG MDIG90162.2 |
| EAN | 0885513901620 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 120 × 143 × 10 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 2 |
₺888
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast 1998 |
|---|---|
| Sanatci | Anne Clark |
| Cikis tarihi | 2023-05-26 |
| EAN/UPC | 0885513901620 |
| Label | Mig |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MIG MDIG90162.2 |
| EAN | 0885513901620 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 120 × 143 × 10 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.