Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 7444754886863 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 10 × 125 × 145 mm · 150 g |
| Weight | 150 g |
| Discs / Records | 1 |
₺648
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jewels of Romance |
|---|---|
| Sanatci | Rieu, Andre |
| Cikis tarihi | 2026-02-27 |
| EAN/UPC | 7444754886863 |
| Label | Andre Rieu Productions |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 7444754886863 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 10 × 125 × 145 mm · 150 g |
| Weight | 150 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.