Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PIAS CNDL800416P |
| EAN | 5401148004168 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 1 |
₺3,291
| Style | |
|---|---|
| Label | PIAS CNDL800416P |
| EAN | 5401148004168 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.