Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | NIGHT TIME STORIES ALNLP67R |
| EAN | 5060391094366 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Astronaut |
|---|---|
| Sanatci | Walker, Ash |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 5060391094366 |
| Label | Night Time Stories |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | NIGHT TIME STORIES ALNLP67R |
| EAN | 5060391094366 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.