Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Other |
| Label | RAD GIRLFRIEND RECOR RGF110 |
| EAN | 0820560120082 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Dimensions | 186 × 186 × 3 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺774
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ball of Light |
|---|---|
| Sanatci | Ball of Light |
| Cikis tarihi | 2020-10-16 |
| EAN/UPC | 0820560120082 |
| Label | Mvd |
| Format | 12in |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Other |
| Label | RAD GIRLFRIEND RECOR RGF110 |
| EAN | 0820560120082 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Dimensions | 186 × 186 × 3 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.