Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER BROS 9362499201 |
| EAN | 0093624992011 |
| Release Date | November 5, 2007 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Avenged Sevenfold |
|---|---|
| Sanatci | Avenged Sevenfold |
| Cikis tarihi | 2007-10-25 |
| EAN/UPC | 0093624992011 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER BROS 9362499201 |
| EAN | 0093624992011 |
| Release Date | November 5, 2007 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.