Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | EARMUSIC CLASSICS 0213060EMX |
| EAN | 4029759130604 |
| Release Date | February 8, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,062
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Montreux 1977 |
|---|---|
| Sanatci | Average White Band |
| Cikis tarihi | 2019-02-08 |
| EAN/UPC | 4029759130604 |
| Label | Earmusic Classics |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | EARMUSIC CLASSICS 0213060EMX |
| EAN | 4029759130604 |
| Release Date | February 8, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.