Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP1160 |
| EAN | 0801056816016 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,662
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Terminal Spirit Disease |
|---|---|
| Sanatci | At the Gates |
| Cikis tarihi | 2024-10-11 |
| EAN/UPC | 0801056816016 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Melodic Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP1160 |
| EAN | 0801056816016 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.