Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARPARK LP-CAK-167C |
| EAN | 0677517016710 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mind Music Palace (Olive Green) |
|---|---|
| Sanatci | At Sign (@) |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 0677517016710 |
| Label | Carpark |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARPARK LP-CAK-167C |
| EAN | 0677517016710 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.