Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 4029759156536 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 125 × 13 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,245
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Detroit Stories |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2021-02-26 |
| EAN/UPC | 4029759156536 |
| Label | Earmusic |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| EAN | 4029759156536 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 125 × 13 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.