Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | EARMUSIC 0218009EMX |
| EAN | 4029759180098 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Dimensions | 140 × 175 × 24 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 4 |
₺3,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Around the World Live |
|---|---|
| Sanatci | Jethro Tull |
| Cikis tarihi | 2023-01-27 |
| EAN/UPC | 4029759180098 |
| Label | Earmusic |
| Format | DVD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | EARMUSIC 0218009EMX |
| EAN | 4029759180098 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Dimensions | 140 × 175 × 24 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.