Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCD5398618.2 |
| EAN | 0600753986189 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 144 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,111
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gregg Allman Tour |
|---|---|
| Sanatci | Allman, Gregg |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 0600753986189 |
| Label | Music On CD |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCD5398618.2 |
| EAN | 0600753986189 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 144 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.