Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 19802815862 |
| EAN | 0198028158626 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 142 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,238
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | From the New World |
|---|---|
| Sanatci | Allt |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0198028158626 |
| Label | Century Media |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Metalcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 19802815862 |
| EAN | 0198028158626 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 142 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.