Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WEA 2292404812 |
| EAN | 0022924048128 |
| Release Date | November 5, 1984 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 141 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺730
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Forever Young |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 1988-05-03 |
| EAN/UPC | 0022924048128 |
| Label | Wm Germany |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WEA 2292404812 |
| EAN | 0022924048128 |
| Release Date | November 5, 1984 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 141 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.