Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WM Germany 190295030063 |
| EAN | 0190295030063 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,661
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Afternoons In Utopia |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2021-05-07 |
| EAN/UPC | 0190295030063 |
| Label | Wm Germany |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WM Germany 190295030063 |
| EAN | 0190295030063 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.