Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | VIRGIN MUSIC BEC5614018 |
| EAN | 5056556140184 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 138 × 8 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,410
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | La Vie Est Belle (Best of) |
|---|---|
| Sanatci | Amadou & Mariam |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 5056556140184 |
| Label | Virgin Music |
| Format | CD |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | VIRGIN MUSIC BEC5614018 |
| EAN | 5056556140184 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 138 × 8 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.