Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | JAZZ MAN JZMN125.2 |
| EAN | 5036468201258 |
| Release Date | June 25, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,131
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | JAZZ MAN JZMN125.2 |
| EAN | 5036468201258 |
| Release Date | June 25, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.