Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 88985392332 |
| EAN | 0889853923328 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 117 g |
| Weight | 117 g |
| Discs / Records | 2 |
₺699
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 88985392332 |
| EAN | 0889853923328 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 117 g |
| Weight | 117 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.