Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER MUSIC GROUP WBUK2483191.2 |
| EAN | 0093624831914 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,006
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reverie |
|---|---|
| Sanatci | Amble |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 0093624831914 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | CD |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER MUSIC GROUP WBUK2483191.2 |
| EAN | 0093624831914 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 143 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.