Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NONESUCH 75597905984 |
| EAN | 0075597905984 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 124 × 5 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺823
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Honey From a Winter Store |
|---|---|
| Sanatci | Akinmusire, Ambrose |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 0075597905984 |
| Label | Nonesuch |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NONESUCH 75597905984 |
| EAN | 0075597905984 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 124 × 5 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.