Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NONESUCH 75597901856 |
| EAN | 0075597901856 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 130 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,269
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Owl Song |
|---|---|
| Sanatci | Ambrose Akinmusire |
| Cikis tarihi | 2023-12-15 |
| EAN/UPC | 0075597901856 |
| Label | Nonesuch |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NONESUCH 75597901856 |
| EAN | 0075597901856 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 130 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.