Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT 82876828532 |
| EAN | 0828768285329 |
| Release Date | June 29, 2006 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
₺622
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Judgement |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2006-06-29 |
| EAN/UPC | 0828768285329 |
| Label | Sony Bmg Music Entertainment |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT 82876828532 |
| EAN | 0828768285329 |
| Release Date | June 29, 2006 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 112 g |
| Weight | 112 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.