Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SONY MUSIC CG 88875141482 |
| EAN | 0888751414822 |
| Release Date | November 6, 2015 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 179 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺622
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ultimate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Anastacia |
| Cikis tarihi | 2015-11-05 |
| EAN/UPC | 0888751414822 |
| Label | Sony Music Uk |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SONY MUSIC CG 88875141482 |
| EAN | 0888751414822 |
| Release Date | November 6, 2015 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 179 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.