Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT LLC 538719572 |
| EAN | 4050538719574 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 135 × 7 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,232
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anais Mitchell |
|---|---|
| Sanatci | Mitchell, Anais |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 4050538719574 |
| Label | Bmg |
| Format | CD |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT LLC 538719572 |
| EAN | 4050538719574 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 135 × 7 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.