Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | X5 MUSIC 190295423063 |
| EAN | 0190295423063 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 260 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,269
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Greatest Video Game Music |
|---|---|
| Sanatci | London Philharmonic Orchestra & Malcolm Arnold |
| Cikis tarihi | 2019-09-27 |
| EAN/UPC | 0190295423063 |
| Label | X5 Music |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | X5 MUSIC 190295423063 |
| EAN | 0190295423063 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 260 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.