Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | AFM BDBBOOK003 |
| EAN | 7320470102640 |
| Release Date | March 4, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 17 mm · 380 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 380 g |
| Discs / Records | 4 |
₺1,842
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | AFM BDBBOOK003 |
| EAN | 7320470102640 |
| Release Date | March 4, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 17 mm · 380 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 380 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.