Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4863459 |
| EAN | 0028948634590 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 145 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,355
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Concertos |
|---|---|
| Sanatci | Avital, Avi |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0028948634590 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4863459 |
| EAN | 0028948634590 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 145 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.