Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ATLANTIC 75678637582 |
| EAN | 0075678637582 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 130 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,006
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Sux |
|---|---|
| Sanatci | Lavigne, Avril |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0075678637582 |
| Label | Atlantic |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ATLANTIC 75678637582 |
| EAN | 0075678637582 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 130 × 143 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.