Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCD2723540.2 |
| EAN | 8718627235409 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 142 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,111
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Offering |
|---|---|
| Sanatci | Axe |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 8718627235409 |
| Label | Music On CD |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCD2723540.2 |
| EAN | 8718627235409 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 142 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.