Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ZEHRA ZHA9.2 |
| EAN | 5050580801769 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 131 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,615
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Al Saher |
|---|---|
| Sanatci | Metwalli, Aya & Calamita |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 5050580801769 |
| Label | Zehra |
| Format | CD |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ZEHRA ZHA9.2 |
| EAN | 5050580801769 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 131 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.