Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | UNIVERSAL UNUK3009024.2 |
| EAN | 0843930090242 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 133 × 141 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,144
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chronicles of the Kid |
|---|---|
| Sanatci | Jones, Ayron |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0843930090242 |
| Label | Universal |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | UNIVERSAL UNUK3009024.2 |
| EAN | 0843930090242 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 133 × 141 × 9 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.