Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PLG UK CATALOG 2538513 |
| EAN | 5054197538513 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 148 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,386
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Symphony N5 & Romeo and Juliet |
|---|---|
| Sanatci | Shokhakimov |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 5054197538513 |
| Label | Plg Uk Catalog |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PLG UK CATALOG 2538513 |
| EAN | 5054197538513 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 148 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.