Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LEGACY HIP-HOP SERIES BRPLRPCD |
| EAN | 9010974030133 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 138 × 7 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,467
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Real Psycho |
|---|---|
| Sanatci | B-Real & Psycho Les |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 9010974030133 |
| Label | B-Real |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LEGACY HIP-HOP SERIES BRPLRPCD |
| EAN | 9010974030133 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 138 × 7 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.