Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602527346519 |
| Release Date | October 23, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abba - the Album |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2014-10-23 |
| EAN/UPC | 0602527346519 |
| Label | Polar |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602527346519 |
| Release Date | October 23, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.