Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLAR 2734652 |
| EAN | 0602527346526 |
| Release Date | October 28, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,366
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Voulez Vous |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2014-10-23 |
| EAN/UPC | 0602527346526 |
| Label | Polar |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLAR 2734652 |
| EAN | 0602527346526 |
| Release Date | October 28, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.