Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA6817 |
| EAN | 4065629681715 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vault of Horrors |
|---|---|
| Sanatci | Aborted |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 4065629681715 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Post-Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA6817 |
| EAN | 4065629681715 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.