Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA CNMI9890601.1 |
| EAN | 0194398906010 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 7 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,216
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Maniacult |
|---|---|
| Sanatci | Aborted |
| Cikis tarihi | 2021-09-10 |
| EAN/UPC | 0194398906010 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA CNMI9890601.1 |
| EAN | 0194398906010 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 7 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.