Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records |
| EAN | 0727361554118 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 6 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,424
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Too Mean To Die |
|---|---|
| Sanatci | Accept |
| Cikis tarihi | 2021-01-29 |
| EAN/UPC | 0727361554118 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records |
| EAN | 0727361554118 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 6 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.