Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7255791 |
| EAN | 0888072557918 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 11 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The English Patient |
|---|---|
| Sanatci | Yared, Gabriel |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0888072557918 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7255791 |
| EAN | 0888072557918 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 11 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.