Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL547883.1 |
| EAN | 0075678670633 |
| Release Date | July 24, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,377
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mr. Wonderful |
|---|---|
| Sanatci | Action Bronson |
| Cikis tarihi | 2015-07-24 |
| EAN/UPC | 0075678670633 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL547883.1 |
| EAN | 0075678670633 |
| Release Date | July 24, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.