Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | STORYVILLE 1088614 |
| EAN | 0717101861422 |
| Release Date | June 16, 2014 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 166 × 308 × 30 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,757
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | STORYVILLE 1088614 |
| EAN | 0717101861422 |
| Release Date | June 16, 2014 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 166 × 308 × 30 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.