Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MDIG90350.2 |
| EAN | 0885513903501 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 121 × 144 × 9 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
₺1,738
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast |
|---|---|
| Sanatci | Anderson, Miller -Band- |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 0885513903501 |
| Label | Mig |
| Format | DVD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MDIG90350.2 |
| EAN | 0885513903501 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 121 × 144 × 9 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.