Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WEA 9029552628 |
| EAN | 0190295526283 |
| Release Date | March 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Forever Young |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2019-03-14 |
| EAN/UPC | 0190295526283 |
| Label | Wm Germany |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WEA 9029552628 |
| EAN | 0190295526283 |
| Release Date | March 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.