Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0885470027166 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 10 mm · 792 g |
| Weight | 792 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,599
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eternally Yours |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2022-09-23 |
| EAN/UPC | 0885470027166 |
| Label | Edel |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0885470027166 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 10 mm · 792 g |
| Weight | 792 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.