Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | NUCLEAR BLAST RECORDS NB4208-4 |
| EAN | 0727361420840 |
| Release Date | November 3, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 192 × 17 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,764
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lady In Gold - Live In Paris |
|---|---|
| Sanatci | Blues Pills |
| Cikis tarihi | 2017-11-02 |
| EAN/UPC | 0727361420840 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | NUCLEAR BLAST RECORDS NB4208-4 |
| EAN | 0727361420840 |
| Release Date | November 3, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 192 × 17 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.