Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAXOS NXOC8660444.2 |
| EAN | 0730099044479 |
| Release Date | November 9, 2018 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 23 mm · 180 g |
| Weight | 180 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,088
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAXOS NXOC8660444.2 |
| EAN | 0730099044479 |
| Release Date | November 9, 2018 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 23 mm · 180 g |
| Weight | 180 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.